Nové trendy prežitia aktívneho oddychu

Komplex Natur Property spája príjemné s užitočným. Ponúka vám jedinečné spojenie aktívneho relaxu v jednej z najobľúbenejších častí Slovenska – vo Vysokých Tatrách

Miesto priamo v srdci tatranskej prírody, kde ste ako odrezaný od sveta a zároveň v ňom máte na dosah ruky všetko, čo potrebujete. Naším cieľom je vybudovať moderný komplex pre ľudí, ktorí vedia oceniť pohodlie, oddych, relax a lukratívny priestor a pre tých, ktorí chcú žiť aktívnym a zdravým životným štýlom.

Projekt ponúka atraktívne spôsoby rekreačného vyžitia pre rodiny s deťmi, seniorov, ale aj jednotlivcov, ktorí radi trávia svoj voľný čas v prírode.

Komplex je tvorený
na seba nadväzujúcimi
zónami

Pozemky pre individuálnu výstavbu

Na pozemkoch s výmerami od 400 do 700 m2 si môžete postaviť dom alebo chatu podľa vlastných predstáv. Klient si kupuje pozemok s napojením na inžinierske siete.

Zobraziť ponuku

Rekreačné domy s pozemkami

Rekreačné domy sú situované na pozemkoch s výmerou 500m2. Domy sú nízkoenergetické, majú moderný a jednoduchý dizajn a sú vyrobené z prírodných materiálov, aby ideálne zapadli do tatranského prostredia. Domy sú presvetlené a disponujú nádhernými výhľadmi na panorámu Vysokých Tatier.

Zobraziť ponuku

Rekreačné apartmány

Zóna rekreačných apartmánov pozostáva z piatich apartmánových domov, pričom každý disponuje štyrmi apartmánmi. V prípade záujmu sa dajú apartmány navzájom prepojiť. Apartmány je možné si zakúpiť v štandarde alebo s vybavením na kľúč. Ku každému apartmánu je možné si prikúpiť parkovacie státie priamo pred apartmánovým domom.

Zobraziť ponuku

Rekreačné modulové domy s vlastným pozemkom

Modulové domy  sú skvelým riešením, ktorý dizajnovo zapadá do prírody a prostredia v okolí hôr. Majú robustnú konštrukciu a vysokú úroveň izolácie, čo zaručuje udržanie tepla aj pri nízkych teplotách. Panoramatické okná a dvere vám poskytnú nádherný výhľad na okolitú prírodu priamo z miestnosti, v ktorej sa nachádzate.

Zobraziť ponuku
Mapa

Lokalita

Aktívny relax rôzneho druhu, vysokohorský vzduch, kúsok od prírody a prekrásne výhľady na Vysoké Tatry. Toto sú len jedny z mála benefitov, ktoré Natur Property svojou polohou ponúka. Prostredie okolo Vás si jednoducho zamilujete.