Hotelový
program

Hotelový program Natur Resort zabezpečuje, že vaša nehnuteľnosť bude pre vás pracovať aj počas obdobia, keď ju nevyužívate rezidenčne. V rámci hotelového programu sa postaráme o bezproblémovú prevádzku vášho rekreačného domu alebo apartmánu, aby bol vyťažený a prinášal návratnosť investície, ktorú ste do neho vložili. Ubytovanie návštevníkov a hladký chod prevádzky zabezpečujeme v plnom rozsahu. Od check-in po check-out.

Výhľad na samotné Vysoké a Belianske Tatry, ako aj na široké okolie Stredného Spiša však máte k dispozícii kedykoľvek priamo z rezortu.

Aké sú výhody investície
v Natur Property

Bez starostí

Zriadili sme správcovskú spoločnosť, ktorá sa o veľkú väčšinu bežných starostí postará bez nutnosti vašej účasti.

Hotelový program

Vytvorili sme hotelový program, v rámci ktorého môže klient využívať svoju nehnuteľnosť s hotelovými službami a navyše v čase jeho neprítomnosti ju prenajímať.

Zabezpečenie

Okolie rezortu je zabezpečené našimi pracovníkmi aj technickými prostriedkami. Vašu investíciu chránime ako oko v hlave.

Celoročné vyžitie

Súčasťou areálu Natur Property je okrem investičných nehnuteľností aj reštaurácia, kongresové priestory a wellness centrum. Vďaka týmto službám je rezort príťažlivejší pre turistov, keďže ponúka také spektrum služieb, aké nevedia poskytnúť ani niektoré známe tatranské hotely.

Flexibilita

Sami sa rozhodnite, ako naložíte so svojou nehnuteľnosťou – či už ju budete prenajímať, využijete ju ako vlastný rezidenčný byt alebo oba prístupy skombinujete, rozhodnutie je iba na vás.

Výhody majiteľov nehnuteľností

Vlastníci nehnuteľností sú pre nás tými najdôležitejšími osobami a v rámci rezortu požívajú zľavy na všetky služby, ktoré rezort ponúka.

Údržba rezortu

V rámci rezortu zabezpečujeme úpravu zelene a porastov, údržbu komunikácií, ohnísk, ihrísk a okolitého prostredia a nutné opravy v rámci spoločných priestorov v areáli rezortu.

Aká je návratnosť
investície

Už na začiatku projektu sme dávali dôraz na to, aby bol projekt z hľadiska návratnosti pre investorov atraktívny, a to aj za predpokladu, že budú chcieť tráviť priamo v rezorte čo najmenej času. Okrem toho je sekundárnou pridanou hodnotou aj možnosť využívať zľavy a majiteľské pobyty.

 

Vďaka výnimočnej polohe a dostupnosti veľkého množstva služieb má rezort vysokú pridanú hodnotu a je vhodný na vyťažovanie a zhodnocovanie počas celého roka. V tejto lokalite je dopyt po ubytovaní vyšší než ponuka, vďaka čomu je návratnosť investície rýchlejšia než v lokalitách s menším vyťažením.

 

Okrem toho získavate podiel z výnosu za obdobie, keď je vaša nehnuteľnosť v našej správe. Výnosy sú vyplácané na pravidelnej báze – spravidla mesačne. Náklady na spravovanie sú hradené z výnosov.

Čo je status
partnera projektu

Kúpou ktorejkoľvek nehnuteľnosti v Natur Property sa stávate prémiovým partnerom projektu a získavate množstvo s tým spojených výhod (zľavy na služby v rámci Natur Resort, ako aj partnerského rezortu Royal Valley.

Vyťažovanie
nehnuteľnosti

Hotelový program Natur Property zabezpečuje, že vaša nehnuteľnosť bude pre vás pracovať aj počas obdobia, keď ju nevyužívate rezidenčne. V rámci hotelového programu sa postaráme o bezproblémovú prevádzku vašej nehnuteľnosti, aby bola vyťažená a prinášala návratnosť investície, ktorú ste do nej vložili.

Skutočne
eco-friendly

Príroda je najväčším pokladom celého rezortu. Poskytuje nám čerstvý vzduch, čistú vodu a nádherné prostredie. Preto sa k nej snažíme správať férovo a s úctou.

 

Robíme to napríklad tým, že separujeme odpad, využívame recyklovateľné materiály, používame zariadenia, ktoré využívajú prírodné zdroje čo najefektívnejšie a využívame materiály, ktoré sú v súlade s prírodou a aj v rámci architektúry priestoru sa snažíme prinášať do rezortu materiály, ktoré čo najmenej zasahujú do prírodného koloritu (z ekologického aj estetického hľadiska).

Mapa

Lokalita

Aktívny relax rôzneho druhu, vysokohorský vzduch, kúsok od prírody a prekrásne výhľady na Vysoké Tatry. Toto sú len jedny z mála benefitov, ktoré Natur Property svojou polohou ponúka. Prostredie okolo Vás si jednoducho zamilujete.